Návrh kuchyně online - základní rozvržení kuchyně

24.12.13

Dobrý design kuchyně Praha on-line znamená, že mají rozložení vaší kuchyně , která poskytuje efektivní a příjemný prostor, ve kterém na přípravu jídla a dělat úkoly. Pochopení kuchyňské pracovní trojúhelník koncepci a základní typy kuchyňské rozvržení je cenným východiskem pro návrh kuchyňské online, které se vám líbí.

Práci v kuchyni trojúhelník se skládá ze vzdálenosti mezi dřezem, lednicí a varnou deskou nebo rozsah . Každá z těchto oblastí se stává ústředním bodem v kuchyni a tvoří tři body trojúhelníku s různými vzdálenostmi mezi nimi. Hotovo správně, správný design kuchyně on-line vám nejvíce efektivní přípravu jídel oblast rozložení ve vaší kuchyni.

Ať už jste rekonstrukci stávající kuchyně nebo budování nové ,efektivní design kuchyně on-line znamená, že vaše práce trojúhelník minimalizuje počet kroků, které je nutné vzít kuchař mezi třemi oblastmi při přípravě jídla a vyčištění . Celková vzdálenost od dřezu ke sporáku k lednici a zpět do dřezu nesmí být menší než 12 stop celkem , ani více než 27 stop . Každý trojúhelník noha by měla měřit mezi 4 a 9 stop na délku. Kuchyňské ostrůvky by měla být alespoň 42 až 48in. široká , která lidem umožní snadno pohybovat a pro spotřebiče , které mají být otevřeny s lehkostí.

Při výběru půdorys pro on-line design kuchyně , jsou zde základní kuchyňské rozložení , aby zvážila:

L - Shaped kuchyně - to je nejpopulárnější design kuchyně . To se skládá z dlouhé nohy a kratší , a tento typ konstrukce je možno použít v malých a velkých kuchyní. Tvaru L kuchyně vám dává možnost, že ostrov centrum v závislosti na prostoru k dispozici . Obecně platí, že toto provedení je 2 nebo 3. Zařízení na jedné stěně . Obvyklá uspořádání je , že má na jedné straně chladničky ,rozsah nebo varná deska na druhém konci s umyvadlem se nachází ve středu . Tento tvar kuchyně obecně poskytuje dobrou dopravní provoz.

Dvoulůžkový pokoj ve tvaru L Kuchyně - to design kuchyně má mnoho úložných prostor a dostatek pracovní prostor . Tato konstrukce se používá ve velkých kuchyních se dvěma kuchaři , a to má dva nebo více vstupem do prostor , které mohou způsobit problémy toku provozu . Aby se zabránilo některé z těchto problémů , vytvořit dva samostatné pracovní plochy na každém L v kuchyni , aby se práce flow není přerušen lidskou provozu.

U - tvaru Kuchyně - tento design kuchyně on- tvar má tři stěny namísto dvou a dřez je obvykle umístěn ve střední části stěny . Lednice a rozsah nebo varná deska jsou obvykle na bočních stěnách proti sobě. Ve tvaru U kuchyně design poskytuje dostatek prostoru pro desky s prostorem , a máte tři stěny pro skříně a spotřebičů. Toto uspořádání kuchyně může vytvářet pracovní trojúhelník, který je velmi efektivní .

Pracovní trojúhelník pro U - tvaru kuchyně by měla být asi 26 stop nebo méně . Jediným problémem u tohoto typu on-line design kuchyně je, že někdy dva rohy U nejsou použity správně. Ujistěte se, že si koupíte příslušné ukládací položky pro rohové skříňky vytvořených designem tvaru U . Tvar U designu můžete také vytvořit tmavé kuchyně , protože tvar a množství skříněk . Použití střešní okna , velká okna, spoustou pod skříně úloh pro osvětlení a světelnou barvy vám pomůže udržet jasný kuchyň s dostatek světla , aby viděli, co děláte.

G- Shaped Kuchyně - tento typ kuchyně tvaru se stává velmi populární , a to vám dává čtvrtou zeď k použití. G- tvar lze použít, pokud máte více než jeden kuchař v domě. Tato čtvrtá část stěny může být použit pro pult, ostrovní a úložný prostor . S tímto kuchyně rozvržení můžete mít dvě umyvadla , možná dva varné desky nebo dva rozsahy . Ty by mohly mít dvě pracovní trojúhelníky - jeden pro dřez , varnou deskou a lednicí nebo rozsah a druhý pracovní trojúhelník s dalším umyvadlem, vestavěné grilem a varnou desku . To umožňuje dva kuchaři dělat různé věci najednou a bavit velkých skupin lidí .

Single -Wall Kuchyně - pokud nemáte mnoho místa, můžete jen být schopný mít I- formoval kuchyň. V pořádku. Jen ujistěte se, že dřez je umístěn mezi lednicí a sporákem . Vyhledejte chladničky tak, aby dveře chladničky otevírá od kuchyňského dřezu . To je velmi časté uspořádání pro malé on-line design kuchyně , kde úzké prostory existuje.

Spíž tvaru Kuchyně - tento typ kuchyňského designu je častější v bytech nebo v domech, kde je omezený prostor . To je často nazývánochodba styl . Kuchyňské skříňky a spotřebiče mohou být umístěny na protilehlých stěnách pro lepší pracovní tok . Umístěte rozsah nebo varnou desku na jedné straně kuchyně podél jedné stěny a lednicí a potopit na protější stěně.

Reklama - odkazy

Vestavěné skříně STAKO

Vyzkoušejte si snadný 3D návrhář vestavěných skříní a vytvořte si úložný prostor podle svých představ!


Vestavěné skříně Amonit

U nás máte grafický návrh zdarma! Poradíme Vám jak postupovat, než se vypravíte do našeho předváděcího studia.


Komfortní výbava bytu: Vestavěné skříně na míru


V našem eshopu najdete mobilní vířivky přesně podle Vašich představ. Nabízíme různé velikosti a barevná provedení.


Leštěný beton s atraktivním vzhledem

Využijte naší nabídku vysoce odolného leštěného betonu pro průmyslové, administrativní nebo obchodní objekty.


Vestavěné skříně na míru

Společnost Komandor vyrábí vestavěné skříně podle představ svých klientů. Můžete si vybrat z různých barevných provedení a materiálů.


Spolehlivé náhradní plnění

Bezpečnostní agentura D.I.SEVEN SERVICE Vám zajistí kompletní náhradní plnění povinného podílu. Stačí odebrat služby v dostatečné výši.


Náhradní plnění

Zajistěte si plnění zákonného podílu zaměstnaných OZP. Využijte náhradní plnění a získejte profesionální služby ve špičkové kvalitě.


Užijte si teambuilding, na který ve firmě nikdo nezapomene.


Pro betonové konstrukce, které jsou dlouhodobě vystaveny vodnímu tlaku je vhodné využít vodostavební beton.


Víte, že investiční zlato zhodnotí váš majetek.


 Nedovolte, aby se pro Vás stěhování stalo noční můrou. Komplexní služby stěhování Praha pro Vás!


Silbermünzen kaufen online oder in einem Geschäft in Dresden.

¨


Air emission monitoring and odour treatment using the biofilters, wet scrubbers and regeneration of spent activated carbon.

Synergy gold je ryze česká firma působící na trhu investičních kovů. Najdete nás prestížní ulici Pánská 5 v centru Prahy.