Je Váš dům smrtící pastí pro vašeho domácího mazlíčka?

01.09.13

Je Váš dům smrtící pastí pro vašeho domácího mazlíčka?Pokud kupující a prodávající se dohodly, že smlouvy o koupi nemovitosti, tam je často kontrolní období. V Gruzii se toto období nazývá Due Diligence období. To je období, pro kupujícího dělat všechny jejich kontrol a zjišťování faktů.

V Gruzii to due diligence období je často 10-14 dny a zahrnuje vše. Někdy se označuje jako "Free Look" období, protože kupující může odstoupit od smlouvy z jakéhokoliv důvodu během této doby. Mohou mít své strýce podívat na majetku nebo rozvětveném jejich špičky nebo dokonce najít další vlastnost, a smlouvu vypovědět a získat jejich seriózní peníze zpět.

V průběhu due diligence období je to často očekává, že kupující bude provádět doma inspekce. Gruzie neupravuje firmám domácích inspektorů tak to je obecně doporučuje, že kupující získat inspektor, který je ASHI certifikované. Americká společnost Home inspektorů mít sadu norem a směrnic, že každý člen musí dodržovat. Není to spolehlivý způsob, jak vybrat inspektor, ale to pomůže.

Ostatní kontroly, které jsou společné nebo by měl být v průběhu due diligence období jsou termitů inspekce. Dobrý proti škůdcům firma provést bez termitů kontrolu a účtovat pouze pokud "termit zavírání písmeno" bylo požadováno. Často škůdců společnosti budou hledat jiné škůdce pokud si prostě zeptat jich. To vám může ušetřit tisíce dolarů mít profesionální se podívat na potenciální vstupní body pro škůdce. HVAC inspekce, bazén inspekce a další systémové kontroly jsou někdy požadováno.

Navíc, due diligence je doba, že kupující musí zjistit, o pachateli v této oblasti, jakož i potenciálních problémů hodnota pozemků, jako jsou skládky. Konečně, odhadce možné objednat v období, ale ne vždy.

Due Diligence období bylo původně inspekce období přísná pravidla o tom, co kupující mohl udělat, ale nešlo to. Tato relativně nová lhůta nyní zahrnuje také možnost požadovat nic z prodávajícího na pozemku. Jedinou námitkou je, že veškerá jednání se muselo stát v tomto období.

Jak můžete vidět chrání kupujícího daleko více než prodávající v tomto případě. Na straně prodávajícího toto období skončí jako dobré, protože na jejím konci, je kupující často chyceni do domu nadobro. Pokud kupující odstoupí od této doby mohli čelit ztráty seriózní peníze nebo právní kroky.

Reklama - odkazy

Vestavěné skříně STAKO

Vyzkoušejte si snadný 3D návrhář vestavěných skříní a vytvořte si úložný prostor podle svých představ!


Vestavěné skříně Amonit

U nás máte grafický návrh zdarma! Poradíme Vám jak postupovat, než se vypravíte do našeho předváděcího studia.


Komfortní výbava bytu: Vestavěné skříně na míru


V našem eshopu najdete mobilní vířivky přesně podle Vašich představ. Nabízíme různé velikosti a barevná provedení.


Leštěný beton s atraktivním vzhledem

Využijte naší nabídku vysoce odolného leštěného betonu pro průmyslové, administrativní nebo obchodní objekty.


Vestavěné skříně na míru

Společnost Komandor vyrábí vestavěné skříně podle představ svých klientů. Můžete si vybrat z různých barevných provedení a materiálů.


Spolehlivé náhradní plnění

Bezpečnostní agentura D.I.SEVEN SERVICE Vám zajistí kompletní náhradní plnění povinného podílu. Stačí odebrat služby v dostatečné výši.


Náhradní plnění

Zajistěte si plnění zákonného podílu zaměstnaných OZP. Využijte náhradní plnění a získejte profesionální služby ve špičkové kvalitě.


Užijte si teambuilding, na který ve firmě nikdo nezapomene.


Pro betonové konstrukce, které jsou dlouhodobě vystaveny vodnímu tlaku je vhodné využít vodostavební beton.


Víte, že investiční zlato zhodnotí váš majetek.


 Nedovolte, aby se pro Vás stěhování stalo noční můrou. Komplexní služby stěhování Praha pro Vás!


Silbermünzen kaufen online oder in einem Geschäft in Dresden.

¨


Air emission monitoring and odour treatment using the biofilters, wet scrubbers and regeneration of spent activated carbon.

Synergy gold je ryze česká firma působící na trhu investičních kovů. Najdete nás prestížní ulici Pánská 5 v centru Prahy.